hjem    om oss    kontakt oss    søk søk
Rådet for vedlikehold av brannslokkemateriell

Kursarrangører/Kursoversikt

Her ser du en oversikt over de forskjellige kursene du kan få opplæring i.

Arrangør Adresse Telefon/faks Kontaktperson Kategori
Søvde Brannservice Øvre Kleivane 32B, 6814 Førde 95 24 89 60 - 91 13 30 26 Leif O. Olsen
leif.otto.olsen@enivest.net
GRØNN Les mer
Norges Brannskole Erling Johannesens vei, 9441 Fjelldal +47 93 85 13 59 +47 33 13 45 72 Knut Espen Hansen
Knut.Hansen@dsb.no; www.nbsk.no
GRØNN Les mer
Norsk Sikkerhetspartner as Ryggeveien 373 1580 Rygge 69 23 25 30/69 23 25 31 Einar Nathan
einar@norsk-sikkerhetspartner.no
GRØNN Les mer
Ernst Nilsen as Postboks 214, Alnabru 0614 OSLO 22 30 51 50/22 30 51 51 Viktor Isaksen
viktor@ernst-nilsen.no
GRØNN Les mer
Ålesund Brannvesen Sjømannsvegen 1B 6008 Ålesund Tlf.: 70 16 32 40 / 918 71 436 Bjørn Rasdal
Bjorn.Rasdal@alesund.kommune.no
GRØNN Les mer
Nord Brannsikring Semsbyvn. 124 3170 SEM 33 36 76 88/33 36 76 89 Øyvind Nordnes
post@nordbrannsikring.no
GRØNN Les mer
Molde brann- og redningsavdeling Birger Hatlebakksveg 30 6415 MOLDE 71 19 18 00/71 19 18 01 Trygve Lennavik
pulver@molde.kommune.no
GRØNN Les mer
NOHA Norway Hovedkontor Lagerveien 25 4033 STAVANGER 909 32 246 / 51 81 60 00 Ørjan Jakobsen
Orjan.Jakobsen@noha.no
GRØNN Les mer
Sikkerhet og Beredskap as 2426 Våler i Solør 90 66 01 33/62 42 18 89 Harry Vinje
harry.vinje@nssb.no
GRØNN Les mer
Norsk Brannvern Standvn. 33/Løvligata 9 3050 Mjøndalen Telefon 32 27 35 28 Petter Lindskog Mathisen
post@norskbrannvern.no
GRØNN Les mer
Haba Sikkerhet as Johan Berentsensvei 41, 5160 Laksevåg 55 34 37 50 Harald N. Sontum
harald.sontum@haba-sikkerhet.no
GRØNN Les mer
Alarm & Sikkerhet as Hundervegen 20 2636 Øyer 976 85570 Bård Johansen
post@alarm-sikkerhet.no
GRØNN Les mer
IF-Sikkerhetssenter Skjelfossvn. 46 1827 Hobøl (Ringvoll) +47 69 92 06 00 – Mobil: +47 91 81 84 84 Finn Olav Lageraaen
finn.olav.lageraaen@if.no
BLÅ Les mer
Molde brann- og redningsavdeling Rådhusplassen 1, 6413 Molde Trygve Lennavik
Trygve.Lennavik@molde.kommune.no
BLÅ Les mer
Anticimex as Pilestredet 28, 0130 Oslo 91844556 Paul Ivar Myrstad
Paul.ivar.myrstad@anticimex.no
GRØNN Les mer
Folkeuniversitetet Nordland Storgt. 34/36, 8006 Bodø 75524951 Stein-Rune Fjærvoll
srf@fu.no
GRØNN Les mer
Mo Industripark AS - MIP Sikkerhetssenter Industriparkveien 2, 8626 Mo i Rana Postboks 500, 8601 Mo i Rana Mobil: 97 57 02 04 - Tel.: 75 13 63 80 Richard Erlandsen
Richard.Erlandsen@mip.no
GRØNN Les mer
BRANNSERVICE ØSTLANDET AS SMALVOLLVEIEN 30B, 0667 OSLO 22640360 Jan Pettersen
firmapost@brannservice.no
GRØNN Les mer
Norvakt Kirkenes AS Fyllingsveien 4 78992280 Edmund Hegstad
nor@norvaktkirkenes.no
GRØNN Les mer